B2

Najnowszy trailer Battlefield 1 – czapki z głów panowie

Doskonały trailer Battlefield 1 – czapki z głów panowie 

Po Far Cry Primal, który przenosił nas do schyłku Plejstocenu autorzy gier postanowili odświeżyć przez uwstecznienie miejsca akcji inną serię gier komputerowych.

 

Kiedy w pierwszej dekadzie XXI wieku tematyka II wojny światowej została wyeksploatowana na wszelkie możliwe sposoby a wizja futurystycznych miast przyszłości jest w co drugiej produkcji  z mainstreamu EA postanowiło miejsce akcji swojego flagowego FPSa umiejscowić w okopach znad Sommy, Ipres i Verdun.

 

Najnowsza odsłona serii przenosi gracza w wir wydarzeń frontu zachodniego  I Wojny Światowej. Do dyspozycji gracza będzie oddana kampania dla jednego gracza, która będzie tylko preludium do rozgrywek sieciowych w których będzie mogło wziąć udział do 64 graczy jednocześnie.. Do dyspozycji graczy oddane zostaną różne rodzaje broni palnej, białej (już widzę ten zmasowany atak z bagnetami przymocowanymi na sztorc) oraz pojazdy taki jak: okręty wojenne, pociągi pancerne, samoloty myśliwskie, czołgi, motory oraz …żywe konie.  

 

Battlefield 1 ma zadebiutować 21 października 2016 roku a już teraz można zapisać się do otwartej bety:

ZAPISY DO BETY

Oprócz testowania nieukończonej gry osoby zarejestrowane do bety będą miały możliwość zakupu gry trzy dni przed oficjalną premierą.

 

Osobiście trailer mnie urzekł i już teraz z niecierpliwością czekam kiedy będę mógł zasiąść za sterami czołgów Mark I, pilotować Fokkera Dr.I czy planować atak Iperytem siarkowym sic! Mam cichą nadzieję że twórcy w pełni wykorzystają potencjał jaki drzemie w niewyświechtanej tematyce i gra będzie tym czym stał się Battlefield 1942 dla strzelanek sieciowych w 2002 roku.