najlepsze gry na androida maj czerwiec 2016

TOP 10 darmowych gier na Androida

TOP 10 darmowych  gier na Androida 

(…)

Oto przed wami 10 gier na smartfony i tablety, które sprawią iż zabijecie nudę:

1

Horizon Chase World Tour  – miodne wyścigi samochodowe z wektorową grafiką i wpadającym w ucho motywem muzycznym. Gra wygląda bardzo ładnie a arcadowy model jazdy sprawia wiele radości.

LINK: HORIZON CHASE WORLD TOUR

Brain Wars – aplikacja pozwalająca zmierzyć się z innymi osobami w różnego rodzaju zadaniach wymagających logicznego myślenia, refleksu i dobrej pamięci. 

LINK: BRAIN WARS

3

Portable Soccer DX Lite – bardzo fajna piłka nożna w stylu legendarnego Sensible Soccer.

LINK: PORTABLE SOCCER DX LITE

4

Age of Civilizatin – Polska strategia turowa  o podboju świata. Produkcja może nie zachwyca grafiką, ale idealnie wyważona mechanika gry sprawia że wciąga na długie godziny.  

LINK: AGE OF CIVILIZATION

5

Piano Tiles 2 – najlepsza gra muzyczna stworzona na urządzenia mobilne. Polecam ją nawet osobom, które nie przepadają za muzyką klasyczną.

LINK: PIANO TILES 2

6

Space Agency – symulator misji kosmicznych. Zaczynamy od budowy rakiety a następnie musimy  wprowadzić ją na orbitę.

LINK: SPACE AGENCY

7

Doom & Destiny Free – RPG w stylu Final Fantasy ze śmiesznymi dialogami, wciągającą fabułą i szerokim wachlarzem możliwości rozbudowy postaci. W wersj bezpłatnej co jakiś czas pojawiają się reklamy. 

LINK: DOOM & DESTINY FREE

8

QuizUP – zestaw najlepszych Quizów online Setki możliwych dziedzin, w których można rywalizować z innymi użytkownikami zapewnią zabawę na wiele godzin…dni…miesięcy. 

LINK: QuizUP

9

Nie daj się zwolnić – symulacja pracownika biura. Gra jest przepełniona unikalnym humorem dzięki czemu można złapać zdrowy dystans do korporacyjnej rzeczywistości.

LINK: NIE DAJ SIĘ ZWOLNIĆ

10

Sky Force 2014 – kosmiczna strzelanka w starym stylu z bardzo ładną grafiką. Lecimy naszym statkiem kosmicznym i musimy niszczyć hordy przeciwników. Wiele rodzajów przeciwników, broni i powerupów. 

LINK: SKY FORCE 2014